Regulamin

Regulamin Domków Komfort 

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma zapewnić spokojny oraz bezpieczny pobyt w naszych domkach.

 1. Doba trwa od godziny 15:00 do godziny 10:00. Nie opuszczenie domku do godziny 10:00 oznacza przedłużenie pobytu o kolejną dobę.
 2. Domki wynajmowane są na doby po uregulowaniu zapłaty.
 3. Warunkiem koniecznym dla dokonania rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa zadatku w wysokości, 30 % całkowitej wartości rezerwowanego pobytu.
 4. W celu zameldowania prosimy naszych Gości o przedstawienie dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Po przybyciu do domków , płatność wyłącznie gotówką.
 5. W wewnątrz domku obowiązuje całkowity zakaz palenia. Osoba paląca zostanie obciążona kwotą do 200 zł .
 6. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia. W sytuacji, gdy zostanie stwierdzone uszkodzenie bądź zniszczenie rzeczy w domkach będzie pobierana dodatkowa opłata.
 7. Za kosztowności , pieniądze , sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty pozostawione w pokoju lub częściach wspólnego użytku domki komfort nie ponoszą odpowiedzialności.
 8. Po zakończonym pobycie należy zwrócić klucze właścicielowi domków.
 9. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w domku po wyjeździe Gościa będą przechowywane przez 1 miesiąc.
 10. Zaliczka wpłacona na konto nie podlega zwrotowi , w przypadku gdy Gość odwoła rezerwacje na mniej niż 48 godzin przed rozpoczęciem się doby noclegowej lub nie pojawi się w obiekcie.
 11. Skrócenie pobytu nie jest jednoznaczne ze zwrotem pieniędzy.